Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

krycie blachodachówka Warszawa

Krycie blachodachówką Warszawa to wciąż najpopularniejszy sposób pokrywania dachów. Mieści się on w pokryciach dachowych średnio wysoko płatnych.

 

Zalety blachodachówki

 

Blachodachówka to rozwiązanie dla wszystkich tych, których nie stać na sprawienie sobie dachu z dachówek ceramicznych lub betonownych. Bywa to niemożliwie z różnych innych względów, na przykład niepewnej budowy więźby dachowej. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest dobranie lekkiego materiału jakim jest blachodachówka. Obecnie proponowane są ulepszone wersje blachy z posypką mineralną. Jest to o tyle dogodne, że tak przygotowana blacha nie będzie tak szybko niszczała jak całkiem naga. Korozja, nawet jeśli wystąpi, nie będzie postępowała tak błyskawicznie jak to ma miejsce w przypadku zwykłej blachy. Zostaną również wyciszone dźwięki z zewnątrz. Posypka to opcja dodatkowo płatna, ale nawet sama blacha jest możliwa do wyciszenia poprzez dodatkowe podbicie folią dachową. Inną opcją jest możliwość użycia blachy ocynkowanej, jaka także zapewnia odpowiednią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Najlepszą opcją na dach jest krycie blachodachówką Warszawa z użyciem blachy o kilka milimetrów grubszej, co daje dodatkowe korzyści. Blachodachówka jest stosunkowo łatwym do montażu materiałem. Ponadto dostępna jest w niemal każdym kolorze, dlatego właściciele mogą łatwo dobrać dachówkę idealnie pasującą odcieniem do drzwi i okien budynku. Blachodachówka posiada gwarancję producentów na około dwadzieścia lat.

 

Usługi dodatkowe przy kryciu z blachodachówki

 

Nasza ekipa dekarska od lat ma doczynienia z wszystkimi rodzajami blachodachówki. Byliśmy świadkami wejścia na rynek nowych form, jak i powrotu starych. Braliśmy udział w wielu szkoleniach, dzięki czemu krycie dachu blachodachówką Warszawa jest dla nas zadaniem prostym, ale nie banalnym. Do każdego dachu podchodzimy jak do zupełnie nowego zadania, nie opierając się wyłącznie na przekonaniu o własnych umiejętnościach. Do naszych usług należą:

 

-        budowa pokryć dachowych z blachodachówki (tytan cynk, dachówka ocynkowana, z posypką mineralną etc)

-        remont pokryć dachowych wykonanych z blachy,

-        konserwacja pokryć blaszanych.

 

Remonty i konserwacja blachodachówki to ważny punkt na drodze do utrzymania ich w najlepszej jakości. Blachy są malowane specjalnymi farbami, jakie odbijają promieniowanie słoneczne sprawiając, ze dachówka nie wydaje charakterystycznych dźwięków, przypominających strzelanie wieczorem po gorącym dniu i w ciągu niego. Problem ten jest także częściowo rozwiązny przy użyciu grubszej blachy. Specjalizujemy się w kładzeniu dachówek z cynku z domieszką tytanu, które są bardzo odporne na czynniki zewnętrzne przez wiele lat. Krycie blachodachówką Warszawa nadaje się do położenia na innych materiałach takich jak gonty bitumiczne lub papa termozgrzewalna, stanowiące kolejną warstwę izolacyjną. Inaczej będą wyglądały prace z takim pokryciem, a inaczej jeśli będzie to pierwsze pokrycie dachowe nowego budynku. Oba wymagają profesjonalnego podejścia. Przed rozpoczęciem prac dokonujemy ekspertyzy dachu, by zaplanować harmonogram oraz stwierdzić, czy poprzedni wykonawcy nie popełnili znaczących błędów, mogących wpłynąć negatywnie na całość.