Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

krycie łupkiem Warszawa

Krycie dachów łupkiem Warszawa to rozwiązanie popularne i posiadające wiele zalet. Niestety nie należy do najprostrzych, dlatego ważne jest by rozsądnie wybrać fachowca do tej pracy.

 

Zalety krycia dachów łupkiem

 

Pokrycie z łupka skalnego to rozwiązanie dla fanów ekologicznych rozwiązań. Niestety nie należy do najtańszych. Łupek skalny pochodzi z naturalnych złoży skał sprzed setek milionów lat. Stosowany jest nie tylko do pokryć dachowych, ale także wykończeń budynków na przykład elewacji, ścieżek na posesji, dla ozdoby pomieszczeń mieszkalnych. Nie da się ukryć, że jest efektowny. Trudno jest skopiować jego ciemno grafitowy kolor z charakterystycznym połyskiem. Na dach łupek nadaje się szczególnie dlatego, że na rynku nie ma drugiego tak wytrzymałego materiału. Przez okres swojego istnienia poddawany był ekstremalnym temperaturom i zjawiskom fizycznym, dlatego deszcz, śnieg, czy ostre promieniowanie słoneczne nie są dla niego żadnym obciążeniem. Latem łupek daje schronienie przed upałem, ponieważ nie ma zdolności zbytniego pochłaniania ciepła, jak na przykład blacha metalowa. Nie zmienia się także jego kształ, ani długość. Przez wiele lat pozostaje taki sam. Bardzo dobrze prezentuje się w suche dni, w deszczu, oraz na mrozie. Zimą dobrze ocieplony dach z łupka zapewnia ciepło oraz komfort mieszkańcom. To materiał w pełni niepalny, dlatego nie daje zagrożenia pożarem, na przykład od iskry przewodów elektrycznych biegnących blisko domu. Dla wybierających krycie dachów łupkiem Warszawa liczy się przede wszystkim estetyka, nie tylko samego materiału, lecz także wykonania.

 

Nasze usługi z zakresu krycia dachów łupkiem

 

Na rynku brakuje fachowców, którzy łączą tylko w jednej ekipie niezwykłą fachowość wykonania usług, ale także artyzm i zmysł smaku. Jednak nasza ekipa dekarska zdołała połączyć te cechy. Jesteśmy pewni swoich umiejętności. Nasze usługi to:

 

-        krycie dachów łupkiem skalnym na dziko i w innych stylach,

-        praca przy dachach drogich,

-        praca przy dachach skomplikowanych,

-        dekarstwo artystyczne,

-        krycie budynków zabytkowych.

 

Pokrycie dachu za pomocą łupka metodą na dziko wymaga skupienia, rzetelności oraz umiejętności. Artystyczne umiejętności są niezbędne aby dopasować nierówne kawałki materiału tak by tworzyły zgrabną i estetyczną całość. Wymaga to doświadczenia i wiedzy, jakiej brakuje wielu dekarzom młodego pokolenia. Współpracowaliśmy z wieloma specjalistami przy budowie dachów luksusowych, drogich i posiadamy niezbędną wiedzę, popartą certyfikatami. Stale ją rozwijamy biorąc udział w wielu inwestycjach. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, z jakich są zadowoleni nasi klienci. Łupek skalny idealnie nadaje się do pokrywania dachów zabytkowych, podkreślając ich szyk i wpisując się w epokę, z jakiej pochodzą o wiele bardziej niż zwykła blacha. Krycie dachów łupkiem Warszawa obejmuje również i takie usługi, chociaż równie chętnie zabieramy się za dachy całkiem nowych budynków. O naszym kunszcie i umiejętnościach świadczy fakt, że pokrywamy dachy o skomplikowanych kształtach, co w przypadku łupka jest bardzo trudne.