Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 25.07.2024r.

krycie blacha miedziana w karo, łuskę i na rąbek Warszawa

Krycie blachą miedzianą w karo, łuskę i na rąbek Warszawa to zajęcie wymagające kunsztu i wysokiego doświadczenia dekarza wykonującego.

 

Miedź mieć czy nie mieć ?

 

Blacha miedziana jest materiałem bardzo dobrze znanym od wielu wieków, także w Polsce. Ostatnio stała się ponownie popularna już nie tylko na dachach kościołów lub innych ważnych instytucjach, ale jako zupełnie zwyczajne pokrycie dachowe. Ze względu na swoją plastyczność i elastyczność miedź doskonale nadaje się do modelowania w różne wzory, jak na przykład karo, łuska cz na rąbek stojący. Jest to ciężkie do osiągnięcia z innymi rodzajami materiałów jak na przykład zwykła blacha. Ponadto krycie blachą miedzianą w karo, łuskę i na rąbek Warszawa wymaga kunsztu i umiejętności wykraczających poza zwykłe przygotowanie robotnicze dekarza. Efekt, jeśli praca została powierzona odpowiednim osobom, jest zachwycający. Prace w dużej mierze wykonuje się za pomocą narzędzi ręcznych. Nimi także wycina się poszczególne elementy. Dodatkowo komplikuje to całe zadanie, ale z pewnością warto zdecydować się na takie rozwiązanie, aby podkreślić urok wielu miejsc, jakie z całą pewnością na to zasługują.

 

Krycie blachą z miedzi

 

Nasza ekipa dekarska ma wieloletnie doświadcznie, zdobywane na długo przez założeniem obecnego składu. Jesteśmy przygotowani do pracy w każdych warunkach. Nasz zakres usług jest szeroki i zaspokaja wszystkie potrzeby klientów. Do naszych usług należą:

 

-        krycie dachów z wykorzystaniem miedzi w różnych technikach,

-        dekarstwo artystyczne,

-        krycie dachów budynków zabytkowych,

-        krycie dachów budynków sakralnych,

-        krycie trudnych i drogich dachów.

 

Krycie dachów blachą z miedzi w karo, łuskę i rąbek Warszawa podkreśla piękno starych budynków, jak zabytkowe kościoły, ratusze i setki innych miejsc. Technika krycia pozwala na wyróżnienie tych budynków. Nasza ekipa stara się nadążyć za starodawnym kunsztem dekarzy i rzemieślników sprzed lat, którzy nie byli tylko zwykłymi robotnikami, ale także artystami. Ich praca przetrwała przez wiele stuleci, chociaż nie posiadali nawet połowy współcześnie powszechnych narzędzi robotniczych. Kryte przez nas budynki odzyskują dawny blask, a techniki krycia pozwalają wpasować się w epokę, z której pochodzą. Chcemy aby dachy tak jak poprzednio przetrwały całe pokolenia. Coraz częściej pojawiają się klienci, którzy chcą takiego samego efektu na dachach własnych prywatnych domów. Jesteśmy jedną z pierwszych ekip, która pozwala na takie rozwiązanie. Chętnie współpracujemy z inwestorami przy wykończeniu nowych rezydencji, luksusowych hoteli oraz prywatnych budynków mieszkalnych. Pozwala to na wyróżnienie dachu i przyciągnięcie uwagi już na pierwszy rzut oka. Nasze dotychczasowe inwestycje wskazują jednoznacznie na fakt, że jesteśmy fachowcami, z prawdziwego zdarzenia, jacy wkładają w swoją pracę cały umysł ale też i serce. Nie obawiamy się brać zleceń na trudne i drogie inwestycje. Posiadamy specjalne ubezpieczenie, jakie dodatkowo zabezpiecza inwestora.