Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 25.07.2024r.

krycie blacha miedziana Warszawa

Krycie blachą miedzianą Warszawa to dobry wybór, o czym przekonują się wszyscy, którzy się na niego zdecydowali.

 

Zalety dachów z blachy miedzianej

 

Blacha miedziana ma wiele zalet. Z punktu widzenia laika przede wszystkim pięknie się prezentuje, ale ma również szereg korzyści fizycznych i chemicznych pozwalających na wielką trwałość. Dobrze wykonany dach z miedzi jest w stanie przetrwać wiele, nawet sto i więcej lat. Jest odporny na korozję, wilgoć, opady atmosferyczne. Wszystko oczywiście pod warunkiem, że będzie on traktowany z należytym szacunkiem, od podstaw czyli od momentu jego wznoszenia. Aktualnie przeżywamy okres, podczas którego masowo remontuje się dachy budynków zabytkowych. Okazało się, iż mimo że nie brak fachowców dekarzy nie każdy z nich wie jak prawidłowo obchodzić się z blachą miedzianą. Wymaga ona odpowiedniej delikatności oraz podejścia ze względu na to, że łatwo ją wygiąć, przez co pojawiają się na powierzchni nieestetyczne pofałdowania. Tymczasem miedź była popularna wiele lat temu, szczególnie na kościołach i innych budynkach użytku społecznego. Nowoczesne krycie blachą miedzianą Warszawa wymaga interwencji dekarzy z dobrym okiem i kunsztem.

 

Zakres usług w kryciu z miedzi

 

Nasze usługi są bardzo szerokie i odpowiadają na wszystkie potrzeby. Blacha miedziana to jedna z naszych specjalności. Warto wspomnieć, że to sytuacja wcale nie częsta na rynku polskim. Aktualnie brak jest fachowców z prawdziwego zdarzenia, mogących pochwalić się takimi umiejętnościami jak nasza ekipa. Do naszych usług należą:

 

-        krycie dachów blachą miedzianą w różnych technikach (karo, rybia łuska, rąbek stojący),

-        wykonywanie obróbek dekarskich w użyciem blachy miedzianej,

-        montaż rynien miedzianych,

-        krycie dachów kościołów,

-        dekarstwo artystyczne,

-        krycie dachów budynków zabytkowych.

 

Krycie dachów blachą miedzianą wymaga specjalistycznej wiedzy z wielu dziedzin, jak chemia, fizyka, a także zacięcia artystycznego. Układnie elementów odbywa się ręcznie, a każda pomyłka będzie dobrze widoczna na tle całości. Dlatego naszą pracę wykonujemy starannie, bez zbędnego pośpiechu. Staramy się nie poddawać żadnej presji by nie miała ona nigdy wpływu na jakość wykonywanych przez nas usług. Oprócz pokrywania dachów w artystyczne wzory i nie tylko, dokonujemy także wykończeń dachów z innych materiałów za pomocą blachy miedzianej. Montujemy także popularne rynny miedziane. Różne kombinacje pozwalają na uzyskanie idealnych efektów, a wszystko zależy od klienta. Pracujemy po części z użyciem tradycyjnych narzędzi ręcznych, ale nie gardzimy także najnowszą technologią, przyśpieszającą pracę. Właściwie użyta zwiększa dokładność wykonywanych zdań i polepsza jakość całej inwestycji. Posiadamy swobodny dostęp do producentów najlepszych blach, jak również elementów niezbędnych do krycia dachów blachą z miedzi Warszawa. Zarówno samo pokrycie jak i elementy dodatkowe powinny być jak najlepszej jakości oraz posiadać odpowiednie parametry. O naszej pracy najlepiej świadczą wykonane już inwestycje. Każdy może je obejrzeć oraz ocenić czy są wystarczające.