Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

krycie dachów dachówką Warszawa

Krycie dachów dachówką Warszawa niegdyś było zarezerwowane dla bogatych obywateli. Dziś już niemal każdy może sobie na to pozwolić, przy tym nie tracąc zalet jakie daje to rozwiązanie.

 

Zalety krycia dachów dachówką

 

Dachówka jest dziś dostępna w dwóch opcjach – tradycyjna ceramiczna i betonowa. Oba wyglądają bardzo podobnie i na pierwszy rzut oka trudno je odróżnić. Oba materiały cechują się też wielką wytrzymałością oraz estetyką. Szacuje się, że dachówki mają trwałość około stu lat, ale jak pokazują niektóre przypadki z przeszłości, ten czas bywa i znacznie dłuższy. Pokrycie składa się z wielu mniejszych elementów, jakie można z upływem lat demontować i zamieniać, jeśli zajdzie taka konieczność, dlatego przez długi czas zagwarantowany jest dobry wygląd. Z czasem nabiera on jeszcze głębi. Nowoczesne dachówki posiadają głądką powierzchnię, przez co z dachu łatwiej oprowadzana jest woda z deszczu do rynien oraz śnieg, który zalegając powoduje zagrożenie. Takie dachówki także nie nasiąkają wodą, dzięki czemu w czasie mrozu nie ulegają mikrouszkodzeniom przechodzącym potem w poważne spękania. Nie trzeba także obawiać się mało estetyczne zielone porosty i grzyby, ponieważ specjalna powłoka zapobiega ich powstawaniu. Krycie dachów dachówką Waraszawa to opcja niezbędna dla wszystkich tych, którzy cenią sobie tradycjonizm, kupili stary budynek wymagający remontu i nie wyobrażają sobie by pokryć go na przykład blachą. To rozwiązanie niezbędne także dla tych, których nie stać na inne i nieco droższe pokrycia dachowe, jak na przykład łupek skalny.

 

Zakres usług dodatkowych  odnośnie krycia dachów dachówką

 

Nasz zakres usług stanowi dość szeroki wachlarz, jakiego próżno szukać w większości ekip dekarskich. Można je dowolnie łączyć ze sobą. Obejmują:

 

-        krycie dachów dachówką ceramiczną i betonową,

-        remont dachu pokrytego dachówką,

-        pokrywanie nowych dachów,

-        konserwacja dachów,

-        pokrywanie dachów zabytkowych,

-        pokrywanie kościołów.

 

Podejmujemy się pracy zarówno na podstawie dachów z dachówki wykonywanych w dowolnym okresie czasu, jak i pokrywnia nowych więźb dachowych. Remont wymaga dopasowania podobnych dachówek do całości dachu albo zdjęcia całości i położenia nowej warstwy. Przed rozpoczęciem pracy ważna jest ekspertyza oraz zbadanie jakości i wytrzymałości więźby dachowej. Dachówki należą do ciężkiego pokrycia dachowego, a więźba musi je utrzymać. Podejmujemy się remontom dachów zabytkowych. Krycie dachów dachówką Warszawa to odnawianie kościołów. Niesłabnąca popularność dachówki sprawia, że mamy dużo pracy i bardzo wysokie umiejętności, zdobywane na setkach dachów. Były to dachy skomplikowane, trudne i drogie. Dało nam to pole do popisu oraz możliwość wykazania własnych umiejętności. Nasze dachy są zawsze ubezpieczone. Dbamy o komfort pracowników i klientów. Posiadamy zestaw niezbędnych narzędzi, ułatwiających pracę, ale także przywodzących na myśl dawne czasy prawdziwych rzemieślników. Chcemy aby nasze prace również przetrwały setki lat.