Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.04.2024r.

montaż obróbek dekarskich Warszawa

Montaż obróbek dekarskich Warszawa to praca dekarza obfitująca w wiele wyzwań. To, co najbardziej się liczy to szczegóły. Dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio przykładać się obróbek dekarskich Warszawa.

 

Obróbki dekarski  na miarę dachu

 

Każdy dach wymaga innego podejścia. To właśnie obróbki blacharskie stanowią pole, gdzie łatwo jest popełnić błąd. Stanowią one ostatni etap budowy dachu, dlatego często są zaniedbywane, łatwo o niedopatrzenie, szczególnie jeśli ekipa śpieszy się, by jak najszybciej ukończyć pracę. To bardzo niezdrowe dla dachu. Z drugiej strony po jakości obróbek dachowych Warszawa łatwo jest rozpoznać kunszt wykonawcy. W tym wypadku idealnie sprawdza się powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. Po jakości obróbek poznać można dekarza z prawdziwego zdarzenia. Jeśli jest on fachowcem kiepskim, to niestety widać to na pierwszy rzut oka. Niestety także dla właściciela i zarazem inwestora odbija się to na estetyce dachu. Dachówki lub pokrycie dachowe może być położone niestarannie, krzywo, co jest widoczne nawet dla laików. Źle położone pokrycie na przykład na rąbek stojący  tworzy szczeliny będące potencjalnymi miejscami przecieku. Podobnie rzecz się ma w przypadku krzywych kalenic i koszy. Bardzo ważna jest też odpowiednia wentylacja. Jej niezapewnienie ma opłakane skutki już po kilku pierwszych tygodniach. Widać zacieki, pleśń, rozwijącego się grzyba. Popularnie występują błędy w montażu takich elementów jak rynny, co powoduje zaleganie w nich wody, śniegu oraz śmieci. Dachy z papy wymagają dodatkowych obróbek dekarskich, jakie zwiększają ich szczelność.

 

Jakie obróbki dekarskie wykonujemy?

 

Nasza ekipa dekarska wykonuje wyskiej jakści usługi z kategorii obróbki dekarskie Warszawa. Należy do nich wykonanie wysokiej jakości obróbek dla dachów wszytkich typów jak:

 

-        budowa pasa nadrynnowego i podrynnowego,

-        ogniomury,

-        obudowa metalowa komina,

-        obróbki przy ścianach,

-        kosze dachowe,

-        wiatrownice,

-        kalenice,

-        kosze dachowe i listwy wykończeniowe.

 

Wspólnie wszystkie obróbki dekarskie Warszawa stanowią dodatkową ochronę dachu oraz wpływają na jego estetykę. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby oddać do użytku dach najwyższej jakości. Będzie on chroniony przed wiatrem, niekorzystną pogodą, opadami atmosferycznymi, jak deszcz lub śnieg. Wykonujemy obróbki dachowe Warszawa z użyciem najlepszej jakości materiałów, co ma szczególne znaczenie przy pokryciu dachowym z dachówki ceramicznej lub łupka skalnego. Te materiały to blacha miedziana, blacha cynkowa z domieszką tytanu. Stosowana jest także blacha miedziana z posypką utwardzającą i zwiększającą trwałość. Wszystko to ma na celu jeszcze większe zwiększenie funkcjonalności obróbek dekarskich Warszawa. Warto wspomnieć, że funkcjonalność ma jeszcze większe znaczenie niż estetyka, chociaż nasza ekipa dba o oba te elementy na równi. Posiadamy liczne certyfikaty będące potwierdzeniem umiejętności oraz faktu, że chętnie uczymy się, by stale je poprawiać.