Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

montaż okien dachowych Warszawa

Coraz częściej zdarza się, że do użytku mieszklanego zaadaptowane zostają poddasza. Wymaga to większych przygotowań, niekiedy wymiany całego pokrycia dachowego, a nawet i budowy od podstaw więźby dachowej. Okna dachowe także są w tym przypadku niezbędne.

 

Zalety okien dachowych

 

Okna dachowe na poddaszu są potrzebne, nawet jeśli nie jest ono wykorzystywane do mieszkania. Są źródłem światła, biorą udział w wymianie powietrza, przez co bezpośrednio pod dachem nie tworzy się wilgoć. Ponadto stanowią ochronę przed nadmiernym hałasem z zewnątrz oraz przed intruzami, na przykład włamywaczami. Ważne jest odpowiednie dobranie okien do typu wnętrz oraz ich budowy. Projekt okien dachowych warto oznaczyć już na fazie projektu dachu, chodź możliwie jest także montowanie ich po pewnym czasie, ważne jedynie by zmieściły się pomiędzy krokwiami. W jednym i drugim wypadku należy wystrzegać się błędów. Nawet dekarze nazywający siebie doświadczonymi często je popełniają. Aby przekonać się, czy dany fachowiec sprosta zadaniu, najłatwiej jest prześledzić jego poprzednie inwestycje. Największy problem stanowią przecieki wokół ościeżnicy wynikające z nieszczelności. Okno dachowe musi być idealnie połączone z folią oraz dodatkowo izolowane, w przeciwnym razie do środka dostawać będzie się wilgoć z opadów atmosferycznych.

 

Montaż okien dachowych

 

Montaż okien dachowych Warszawa składa się z kilku elementów, z których każdy musi być maksymalnie dopracowany. Omnięcie jakiegoś problemu skutkuje poważnymi konsekwencjami, a radą bywa tylko ponowne rozmontowanie okna i usunięcie usterki. Dlatego tak ważne jest, by zrobić wszystko od razu profesjonalnie i rzetelnie. Przed następnym etapem montażu okien dachowych Warszawa warto sprawdzić jego szczelność. Nasze profesjonalne usługi, do których należy:

 

-        montaż okien dachowych na wespół z montażem połaci dachowej,

-        montaż okien dachowych na istniejącym dachu,

-        przygotowanie otworu okna,

-        izolacja okna,

-        montaż kołnierza uszczelniającego,

-        pozostawienie wnęki wokółokiennej,

-        montaż na krokwiach,

-        montaż na łatach,

-        montaż na wymianach.

 

W zależności od projektu spora część montażu okien dachowych Warszawa polega na rekonansie i rozpoznaniu. Jeśli nie ma otworów okiennych, trzeba je wykonać. Najważniejszym punktem jest dokonanie wyboru idealnego miejsca na okno. Powinno ono znajdować się nie wyżej niż sto centymetrów nad podłogą poddasza, dzięki czemu będzie do niego swobodny dostęp.

 

Gwarantujemy najlepsze usługi, na profesjonalnym poziomie. Na wespół z oknami najlepszych producentów z pewnością stworzymy wymarzone miejsce na poddaszu. Będzie ono bezpieczne, ciche, chronione oraz komfortowe. Chętnie pochylimy się nad każdym problemem, nawet tym wyjątkowo skomplikowanym. Podejmiemy się wyzwania wykorzystując własne doświadczenie, jakie pozwala nam mieć pewność, że mu podołamy. Jesteśmy wyposażeni w najlepszy sprzęt, zapewniający bezpieczeństwo i sprawną pracę. Wiemy, że każdemu inwestorowi właśnie na tym zależy, by jak najszybciej cieszyć się gotową inwestycją.