Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

montaż podbitki dachowej Warszawa

Podbitka dachowa jest ważnym elementem dachu, ale wciąż niedocenianym. Powszechnym widokiem są dachy jej pozbawione. Tymczasem montaż podbitki dachowej Warszawa daje wiele korzyści dla właścicieli domu.

 

Podbitka lekarstwem na problemy

 

Podbitka dachowa to zabudowa wysuniętych na zewnątrz elementów dachu. Zostaje ona umieszczona na etapie wykończenia budynku. Pełni wiele funkcji, jakie sprawiają, że życie w domu w z podbitką jest jeszcze bardziej przyjemne. Przede wszystkim podbitka dachowa zwiększa izolację dachu, zmniejszając możliwość dostawania się do środka zimnych podmuchów wiatru. Montaż podbitki dachowej Warszawa jest niezbędny w przypadku budowy domu pasywnego, energooszczędnego. Podbitka to kolejna warstwa, jaka uniemożliwia także dostawanie się pod dach zwierząt, takich jak ptaki, nietoperze i inne, jakie dokonują często wielu zniszczeń. Wygonienie tych zwierząt bywa bardzo trudne lub niemożliwie, a jeśli się uda, to po jakimś czasie problem nawraca. Wreszcie podbitka pełni funkcję estetyczną. Dopełnia dach jako całość i zakrywa folię izolacyjną. Bez osłony folia ma tendencję do rwania się pod wpływem podmuchów wiatru, przez co tworzą się brzydkie strzępy. Zasłonięcie podbitką zwiększa trwałość folii i podnosi estetykę całego budynku.

 

Zakres usługi w zakresie montażu podbitki dachowej

 

Monaż podbitki dachowej Warszawa wymaga szeregu przygotowań i trzymania się ściśle planu. Wtedy samo wykonanie nie nastręcza już większych trudności. Najlepszym materiałem do stworzenia podbitki jest drewno. To naturalny surowiec pasujący do każdego rodzaju elewacji budynków. Podbitki wykonuje się również z materiałów syntetycznych. Zajmujemy się:

 

-        montażem podbitki dachowej ze wszystkich dostępnych materiałów,

-        łączeniem elementów podbitki,

-        tworzeniem odpowiedniej wentylacji.

 

Do montażu podbitki dachowej Warszawa wykorzystuje się deski drewniane o grubości do dwudziestu dwóch milimetrów, o dowolnej szerokości, lecz o długości nie przekraczającej sześciu metrów. Kluczowym elementem montażu jest łączenie ze sobą elementów. Deski muszą być starannie docięte. Elementy pcv są mocowane za pomocą specjalnych klejów. Do pracy potrzebna jest dobrej jakości przycinarka oraz inne narzędzia stolarskie, jednocześnie są wystarczające.

 

Innym bardzo ważnym elementem montażu podbitki dachowej Warszawa jest odpowiednia wentylacja. Z zewnątrz do środka dostawać musi się powietrze, a takie wydostawać się na zewnątrz swobodnie, aby uniknąć powstawania skraplającej się wilgoci będącej przyczyną tworzenia się grzyba i pleśni. Otwory wentylacyje tworzy się zostawiając szczeliny w miejscach łączenia podbitki, lub przy pomocy specjalnie do tego celu wywierconych otworów. Nasz zespół ludzi doskonale zna się na swojej pracy. Montaż podbitki dachowej Warszawa to dla nas wyzwanie. Choć teoretycznie nie wymaga zaawansowanej wiedzy, my ją posiadamy poprzez wysokie, wieloletnie doświadczenie w budowie dachów i podbitek dachowych. Nasza praca sprawi, że urok każdego budynku zostanie dopełniony.