Krycie dachów Warszawa
Dzisiaj jest: 24.06.2024r.

montaż rynien i rur Warszawa

Rynny i rury spustowe to zwieńczenie pracy dekarzy nad dachem. Jeśli są to fachowcy sprawdzeni warto im zlecić to zadanie. Montaż rynien i rur wcale nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać.

 

Materiał na rynny

 

Współcześnie rynny i rury spustowe są zróżnicowane jeśli chodzi o materiał, jaki zostanie wykorzystany do ich produkcji. Najpopularnijeszym, lecz wcale nie najlepszym jakościowo materiałem jest PCV. Prawdopodobnie tajemnica tkwi w cenie takich rynien oraz ich stosunkowo dużej wytrzymałości na czynniki atmosferyczne. Jednak rury z PCV mają także wady. Na przykład są zagrożeniem dla środowiska. Dlatego coraz popularniejszy choć nie tani jest montaż rynien i rur Warszawa z wykorzystaniem miedzi lub blachy cynkowej. Oba mają wiele korzyści, a czołową z nich jest oczywiście trwałość. Jednak sam montaż to nie wszystko. Potrzeba także naprawdę dobrego fachowca, ponieważ materiały te potrzebują wprawnej ręki. Wystarczy niewielki przeciek i działanie rynny jest trwale zaburzone. Mimo wszystko z tymi czynnikami warto zainwestować w rynny z miedzi lub tytan cynku, ponieważ spełnią one wszystkie oczekiwania. Będą pełniły swoje funkcje przez wiele lat bez konieczności wymiany, a z wiekiem dodadzą uroku każdemu budynkowi, starzejąc się z klasą.

 

Czym się zajmujemy?

 

Montaż rynien i rur Warszawa w zależności od materiału z jakiego są stworzone wymaga innego pojeścia. Rury miedziane i cynkowe mają to do siebie, że "żyją" rozszerzają się lub kurczą pod wpływem temperatury. Wymagają indywidualnego podejścia. Do naszych zadań należą:

 

-        montaż rynien wykonanych ze wszystkich dostępnych materiałów,

-        montaż uchwytów na rynny,

-        montaż lejów spustowych, złączek, denek oraz narożników,

-        montaż rur spustowych,

-        naprawa rynien,

-        wstawienie nowych rynien.

 

Praca nad rynnami wymaga znajomości nie tylko podstaw budowy rynien, ale także posiadania wiadomości z zakresu matematyki, fizyki i chemii. Wszystko po to, aby uniknąć błędów, zbyt dużych obciążeń, lub nieodpowiedniego dobrania materiału rynien do pokrycia dachowego, co też jest ważne. Złe połączenie powoduje szybkie niszczenie i korozje. Złe obliczenia, na przykład zbyt dalekie odstępy powodują wybrzuszanie się rynien, użycie złej techniki łączenia tworzy dziury i szczeliny, przez które przecieka woda. Montaż rynien i rur Warszawa to nie tylko zabawa w łączenie klocków, ale praca wymagająca skupienia i wprawy.

 

Nasz zespół posiada wszystkie te cechy oraz chętnie podejmuje się wyzwań. Pracujemy na wszystkich rodzajach dachów, także tych drogich. Dla nas montaż rynien i rur Warszawa jest tak samo istotny jak każda inna praca związana z dachem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie usterki na dachu powinny zostać usunięte jak najszybciej, dlatego nie zwlekamy z pracą. Posiadamy niezbędny sprzęt pozwalający na bezpieczną pracę na wysokościach. Dbamy o pozytywną atmosferę w zespole i w kontaktach z klientami. Uważamy, że to bardzo istotne, od tego zależy większa część sukcesu.